ТОП 100 игр Новинки игр Ожидаемые игры

X4: Foundations (2018) PC | Repack от xatab

Скачать X4: Foundations (2018) PC | Repack от xatab через торрент
У студії «Egosoft» вирішили скористатися бурхливої ??популярністю на космічні симулятори і випустити чергову, вже четверту частину серії, іграшку під назвою «X4 Foundations», скачать торрент котру можна на нашому трекерi в якій вам доведеться освоювати космос, подорожувати і управляти космічними кораблями ...

Величезні, можна навіть сказати, безмежні простори космосу, неймовірна кількість різновидів космічних кораблів, море нових можливостей, битви і торгівля - все це ще далеко не повний перелік того, що чекають вас в новій частині. Зважившись скачати X4 Foundations торрент безкоштовно з нашого сайту, ви зможете відправитися в подорож, керуючи одним з безлічі кораблів, зайнятися міжгалактичної торгівлею, почати досліджувати космос і просто розважитися, подорожуючи по дивним і загадковим світів. Гра зазнала чимало змін і буквально рясніє нововведення ...

Як і раніше, в грі в першу чергу робиться наголос на космічні подорожі, а значить, доведеться особисто керувати космічним кораблем. Але з цим тут проблем і немає. Ви зможете сісти за штурвал будь-якого наявного в грі корабля, і відправитися в будь-яку сторону. Величезні авіаносці, кораблі середнього класу, малі розвідники і торгові судна - все це ще далеко не весь список задіяних в грі кораблів. При цьому ви зможете взяти на себе управління не тільки самим кораблем. Ви зможете пілотувати навіть бойові одиниці, чого раніше не було.

Скачать X4 Foundations торрент ми радимо у нас. Природно, нікуди не подівся і основний фактор - будівництво. Так-так, вам знову доведеться зайнятися будівництвом. Побудуйте величезну космічну станцію, створіть унікальний корабель або авіаносець, і здивуєте всіх своєю уявою. У вашому розпорядженні буде величезна кількість різних модулів, серед яких і модулі для станцій, і окремі елементи для будівництва кораблів, і багато іншого. Тільки вам вирішувати, наскільки величезною буде створена вами конструкція, і скільки кораблів одночасно зможуть бути пришвартований до станції.

Ще одна не менш важлива особливість полягає в свободі, яку пропонує ця гра. Весь всесвіт тут живе своїм життям, яка постійно змінюється. Різні раси постійно розвиваються і розширюють межі своїх територій, досліджують нових технології і торгують, впливаючи таким чином не тільки на саму всесвіт, але також і на економіку гри. Вам же доведеться постійно підлаштовуватися під нові обставини, пристосовуватися, знаходити лазівки і впливати на економіку. Спробуйте X4 Foundations скачати торрент російською у нас і самі побачите, як складно влаштований тутешній світ.

Ще одне нововведення стосується безпосередньо завдань і місій. NPC в цій грі розумні і чітко виконують накази, віддані їм користувачем. Коли ви відкриєте технологію телепортації, зможете швидко переміщатися між кораблями. І це добре, але найцікавіше відбувається після вашого зникнення - NPC беруть управління кораблем на себе і починають виконувати ваші накази. Повірте, виглядає все це дуже навіть непогано.

Ну а найголовніше, це те, що розробникам вдалося створити атмосферу, від якої у вас буде захоплювати дух. Будівництво космічних баз, моделювання кораблів, битви з іншими расами, телепортація і величезний відкритий світ точно не розчарують вас.

Информация:
Год выпуска: 2018
Жанр: Action, Simulator (Space), Strategy
Разработчик: Egosoft
Издательство: Egosoft
Платформа: PC
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Русский, английский
Язык озвучки: Aнглийский, немецкий
Лекарство: Вшито {CODEX}

Cистемные требования:
ОС: Windows 7/8/10 (x64)
Процессор: Intel i5-4590 3.3GHz or AMD equivalent
Оперативная память: 8 GB ОЗУ
Видеокарта: Nvidia GTX 780/970 or AMD equivalent (Vulkan support required)
Место на диске: 11.2 GB
Дополнительно: These estimates may change until final release.

Особенности Repack'a[b][/b]
За основу взят релиз от CODEX;
Версия игры: 1.21;
Для установки английского языка интерфейса скопируйте содержимое папки "Английский" в корень папки с игрой;
Время установки ~7 минут на HDD (зависит от компьютера);
Repack от xatab.Скачать X4: Foundations (2018) PC | Repack от xatab торрент можно, перейдя по ссылке ниже.

Размер торрента: 7.57 GB

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.