ТОП 100 игр Новинки игр Ожидаемые игры

Resident Evil 2: Deluxe Edition (2019) PC | Repack от xatab

Скачать Resident Evil 2: Deluxe Edition (2019) PC | Repack от xatab через торрент
На самому початку друга частина гри змогла вийти ексклюзивно тільки для володарів приставок, проте в майбутньому розробники змогли перенести її також на ПК і на інші ігрові консолі. Грати ви зможете за одного з двох персонажів, але зі своїми унікальними особливостями і вміннями. Персонажі мають різний озброєння, і ігровий процес за кожного з них трохи відрізняється. Але, не дивлячись на невеликі відмінності, мета для них одна - врятувати всіх тих, хто вижив і покинути місто. Крім цього скачать Resident Evil 2 Remake pc торрент можна у нас, бо в нiй є додаткова міні-гра, в якій вам потрібно покинути лабораторію і дістатися до поліції для того, щоб забрати бомби для ліквідації вірусу. В даному ігровому проекті практично всі добре: і сюжет, і графіка, і ігровий процес. Ну що, ви готові все це оцінити? Тоді поспішайте Resident Evil 2 Remake скачати торрент на нашому ігровому порталі. Ігровий проект представлений в жанрі «хорор». Варто також відзначити, що однією з основних особливостей, яка виділяє її з ігор схожого жанру - це ігрова атмосфера. Вона тут представлена просто чудова, таких емоцій ви не відчуєте більше ніде. Ну що ж, насолоджуйтеся, грайте і перемагайте!

У Resident Evil 2 Remake PC скачать торрент котру можна тут, базова концепція і сюжет, безсумнівно, збережені. Все виглядає просто чудово. На цей раз особняк піддався цілковитій перебудові - не тільки візуальної, але і архітектурної. Тепер залишилися тільки деякі загадки, найскладніші місця, викинуті або спрощені.

Головні персонажі, як і раніше, є оперативниками спецпідрозділу С.Т.А.Р.С. Команда Альфа- Джилл Валентайн і Кріс Редфілд. Команда Браво, яка в свою чергу, займається дослідженням різних загадкових вбивств в лісі передмістя Раккун-сіті. Хочеться відзначити і якісний звук, записаний у форматі Dolby Surround. Зрештою вийшов відмінний ремінь хорошого ігрового проекту! Ви повинні взяти на себе роль Леони Кеннеді (сестра Кріса Редфілда, протагоніста оригінального Resident Evil). Спільним силам необхідно вибрати їх охоплених живими мерцями Раккун-сіті, всі обставини події. Друга частина Resident Evil 2 Remake стала набагато більш масштабної в порівнянні з попередньої, акцент в геймплеї був зміщений в сторону екшену
геймплей
У самому звичайному місті, який називається Ракун-Сіті (Раккун-Сіті), зустрічаються абсолютно незрозумілі речі. В місцеву поліцію потрапляють різні заяви громадян про зникнення людей. Після того, як в річку вивели безліч жінок, які були змушені покинути дорогу, гора знаходилася поруч з містом. S.T.A.R.S. Спецназ і рятувальний загін.

Одна з команд С.Т.А.Р.С. «Команда Браво» вирушає на розслідування ситуації, яка сталася в місцевому лісі, але двигун їх вертольота абсолютно несподівано відмовляється, і величезна машина падає в гущавину лісу. Після розслідування членів команди «Команда Браво» і подальших розслідувань відправляється друга група «Команда Альфа». Команда несподівано атакує цілу групу гротескних собак. Після цього, члени команди Альфа-команда, які були змушені шукати свої сили у виході з ситуації. Все починається і починається.

Информация:
Год выпуска: 2019
Жанр: Action, Survival horror, 3rd Person, 3D
Разработчик: CAPCOM Co., Ltd.
Издатель: CAPCOM Co., Ltd.
Платформа: PC
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Русский, английский, MULTi
Язык озвучки: Английский
Лекарство: Вшито {CODEX-Crackfix}

Cистемные требования:
ОС: Windows 7/8/10 (x64)
Процессор: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better
Оперативная память: 8 GB ОЗУ
Видеокарта: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Версии 11
Место на диске: 22.4 GB

FAQ
Общие примечания:
- В игре есть проблемы с обнаружением клавиатуры / мыши в Windows 8/8.1 и старых версиях Windows 10;
- Проверьте PCGamingWiki на наличие некоторых известных проблем/исправлений.

Q: Где находятся сохранения?
A: - Лицензия: .../Steam/userdata/YourSteamID32/883710
- CODEX: .../Documents/Steam/CODEX/883710

Q: Игра слишком темная. Что делать?
A: - Попробуйте включить вертикальную синхронизацию (Vsync);
- Пользователям Nvidia откатить видеодрайвер до версии 3xx.xx;

Q: При запуске игры черный экран/вылет. Как исправить?
A: https://steamcommunity.com/app/883710/discussions/0/1743358239836205250/
Проблема существует и в лицензии. Возможные пути решения:
- Установить последнюю версию Media Feature Pack;
- Установить обновление платформы для Windows 7;
- Версия Windows 10 должна быть не ниже 1803;
- Отключить аудиоустройства;
- Обладателям материнских плат Asus удалить приложения Sonic Studio / Sonic Radar;
- Отключить в BIOS виртуализацию (CPU Virtualization);
- Заменить файл re2_config.ini в папке с игрой;
- Ждать обновлений.

Скачать Resident Evil 2: Deluxe Edition (2019) PC | Repack от xatab торрент можно, перейдя по ссылке ниже.

Размер торрента: 20.85 GB

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.