ТОП 100 игр Новинки игр Ожидаемые игры

Farming Simulator 19 (2018) xatab

Скачать Farming Simulator 19 (2018) xatab через торрент
Опинившись на фермі у Farming Simulator 19, скачать торрент котру можна на цiй сторiнцi, першим справу гравець визначає, чому ж він займеться. Кредит взяти у банку на перших порах - справа необхідна, тому, маючи чіткий план забезпечення рентабельності ферми, варто одразу ж почати посів. Без додаткових завдань гравець теж не залишиться - то поле всполоть, то трактор перегнати попросять невидимі товариші або колеги. Приймати або відмовитися - справа гравця, але поки картоха потихеньку росте, чому б не заробити? І тут виникає перша перевірка на міцність: якщо після п'ятака завдань горе-фермер залишиться в грі, то значить, в грі він залишиться ще на п'ятак годин. Завдання не найпростіші, а часто виникають з нізвідки баги сприяють появі хардкору. Втім, і без багів можна змусити себе попотіти - досить вибрати максимальну складність і вже на самому початку загрузнути в боргах.

Дійсно новим, а не просто поліпшеним контентом Farming Simulator 19 все ж змогла порадувати: тепер віртуальні фермери мають можливість вирощувати корів, овець і курей. Догляду вимагають вони не менше, ніж та ж кукурудза, але і гроші приносять теж не слабкі. Курочки будуть давати яйця, за які магазин щедро заплатить, корівки дають, ясна річ, молоко, а з овець можна набрати вовни. На жаль, але такий добавки мало, і не зрозуміло, за що тут платити-то такі гроші? Trains Simulator щороку оновлюється самостійно і ніяких грошей на це у гравців не вимагає. Крім тварин, нічого пріціпіально нового додано не було. Але і на цьому спасибі, бо тепер є ще один аспект, який буде розвиватися разом з серією.

Мультіплеер в Farming Simulator не змінювався ніколи. Варто зайти на будь-який колгосп (прекрасна заміна слова «сервер»), як з криком «Преееееевеееед !! 1» найактивніші гравці подарують трактор, виділять ділянку і почнуть розповідати про неможливість пограти на наступній день через відвідування адміністратора весілля свого брата. Забавно, але все фермери використовують в якості ників реальні імена, тому автору цих рядків було незатишно в компанії Павла, Романа і Руслана (не доведено, що це був той самий Руслан). І якщо вже проводити багато часу в цій грі, так тільки в мультіплеере. Розподіл ролей і веселі розмови під час роботи роблять свою справу. Головне, дивитися на себе під час процесу з боку. Стає безумно забавно, а інтерес тільки підігрівається.

Информация:
Год выпуска: 2018
Жанр: Simulator, 3D
Разработчик: GIANTS Software
Издатель: Focus Home Interactive
Тип издания: Repack
Язык интерфейса: Русский
Язык озвучки: Английский
Лекарство: Вшито {ALI213}

Системные требования:
Операционная система: Windows 7/8/10 (x64)
Процессор: 2.5 GHz Intel or equivalent AMD quad-core processor
Оперативная память: 4 GB
Видеокарта: Nvidia Geforce GTX 560, AMD Radeon HD 7770 graphics card or better (min. 2 GB VRAM, DX11 support)
Свободное место на жестком диске: 10.2 GB

Особенности Repack'a
За основу взят Pre-release (17.11.2018) от Ziuta;
Ничего не вырезано / ничего не перекодировано;
Версия игры: 1.1.0.0;
Время установки ~4 минуты на HDD (зависит от компьютера);
Repack от xatabТрейлер:

Скачать Farming Simulator 19 (2018) xatab торрент можно, перейдя по ссылке ниже.

Размер торрента: 5.22 GB

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.