ТОП 100 игр Новинки игр Ожидаемые игры

The Sims 4 (2014) от xatab скачать торрент

Скачать The Sims 4 (2014) от xatab скачать торрент через торрент
Electronic Arts не упускає можливості урвати зайвий рубль розширити аудиторію, випустивши The Sims 4, скачать торрент котру можна на нашому сайтi, на консолях PC, PS4 і Xbox One.

Візуально картинка в The Sims 4 відповідає ультра налаштуванням на ПК, що, загалом, не дивно, з огляду на той факт, що серія The Sims ніколи не славилася вражаючою графікою. Однак, мультяшна картинка добре згладжена, без використання господарського мила. Ігровий процес протікає в звичних 60 FPS, зі звичайними для PC-бояр мікро-фризами при підвантаження об'єктів і скриптів.

На відміну від своєї жахливої попередниці The Sims 3, в якій не було ні натяку на оптимізацію навіть після незліченної кількості контенту і патчів, The Sims 4 не виглядає як сирий продукт. І це було видно ще на PC. А якщо згадати кошмарний запуск The Sims 3 на консолях, у людей зі слабкими нервами могли посивіти і випасти волосся. Я скажу вам, як це було: порізаний консольний ігровий процес, який неможливо було стерпіти через катастрофічні гальм c частотою кадрів близько 5-20 FPS. До виходу The Sims 4 на консолях я готувався з усією серйозністю, а перед запуском гри взагалі підготував ватний тампон з нашатирним спиртом і тримав руку на кнопці виклику швидкої допомоги.

Але нічого трагічного, на мій подив, не відбулося. Навпаки, ми маємо абсолютний PC-геймплей з усіма наслідками, що випливають. До управління доведеться якийсь час звикати, але реалізовано воно чарівно, а його геніальність межує лише з його складністю в освоєнні. Але ось, вже через кілька годин починаєш реально дивуватися тому, як розробникам вдалося реалізувати такий багатий функціонал, з сотнями рясніють на панелях кнопок, через простенький консольний геймпад.

З вагомих недоліків консольної версії варто виділити відсутність галереї з завантажуються матеріалами від інших гравців, що було вельми цікавою задумкою на ПК і користувалася вона великим попитом. Розробники не виключають можливість додавання цієї функції в майбутньому, подібно перевидання The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition на сучасних консолях.

Але, мабуть, найголовніший недолік The Sims 4 - відсутність всього завантаження контенту в комплекті з грою. Так, нам знову доведеться купувати його окремо, правда, по тій же вартості, що на ПК, але легше від цього не стає. Залишається чекати глобальних розпродажів, в надії урвати контент пак за смачною ціною.

The Sims 4 на сучасних консолях з функціоналом PC версії тепер зможе оцінити навіть самий затятий консольщіков, зручно розвалившись на дивані біля телевізора. Відмінно продуманий і реалізований надалі геймплей робить гру must have для будь-якого фаната симуляторів життя. А ігри подібного жанру на консолях давно стали рідкісної знахідкою. Вельми затьмарюють враження лише повторно продаються DLC для гри, що вийшла аж в 2014 році. Хоча, такі повороти з боку Electronic Arts цілком очікувані, і все до них уже давно звикли.

ИНФОРМАЦИЯ:
Год выпуска: 2014
Жанр: Simulator
Разработчик: The Sims Studio
Издатель: Electronic Arts
Платформа: PC
Тип издания: RePack
Язык интерфейса: RUS|ENG|Multi
Язык озвучки: Симлиш
Таблетка: Вшита (CODEX)

СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:
Операционная система: 64-разрядная система Windows 7, 8, 8.1 или 10
Процессор:Intel Core i5 или быстрее, AMD Athlon X4
Оперативная память: 4 Гб
Видеокарта: NVIDIA GTX 650 или лучше
Звуковая карта: Звуковое устройство, совместимое с DirectX® 9.0с
Свободное место на жестком диске: At least 32 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

Особенности репака:
Ничего не вырезано | Ничего не перекодировано
Версия игры: 1.47.49.1020
Разблокирован Deluxe Edition.
Все DLC а так же дополнения:
Время установки ~ 25 минут на HDD (зависит от компьютера)
Смена языка из папки" Language" путем активации реестра
Сжато при помощи библиотеки XTool от Razor12911
Запускать игру от имени администратора
Repack от xatabТрейлер:

Скачать The Sims 4 (2014) от xatab скачать торрент торрент можно, перейдя по ссылке ниже.

Размер торрента: 21.88 GB

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.